Village Martin De Sa
| Wi-Fi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Κλιματισμός |
| Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Ένα από τα δημοφιλή αξιοθέατα της περιοχής είναι Παραλία Brava που βρίσκεται σε απόσταση περίπου 2 χλμ.
Το διαμέρισμα Village Martin De Sa 40 τ.μ. Απέχει μόλις 25 λεπτά με τα πόδια από το κέντρο της πόλης. Η Παραλία Indaia απέχει περίπου 10 λεπτά οδικώς από το διαμέρισμα.
Για τη μεγαλύτερη άνεσή σας, το διαμέρισμα Village Martin De Sa διαθέτει ντους.
Στις εγκαταστάσεις προσφέρεται μια μικρή κουζίνα με ψυγείο, φρυγανιέρα και μαγειρικά σκεύη. Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόνο 500 μέτρα από τον πλησιέστερο σταθμό λεωφορείων Rodoviaria de Caraguatatuba.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos90 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Wi-Fi
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- VIP check-in/ -out
- Επιτρέπονται κατοικίδια
- Κλειδί
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
- Χώροι/ Τραπέζια για Πικνίκ
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Ηλιόλουστη ταράτσα
Στο δωμάτιο
- Κλιματισμός
- Έπιπλα κήπου
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πόσο μακριά απέχει το κέντρο της πόλης από το το διαμέρισμα Village Martin De Sa;
Θα χρειαστείτε 25 λεπτά με τα πόδια για να φτάσετε από το το διαμέρισμα Village Martin De Sa στο κέντρο της πόλης. - ❓
Πόσο έχει η κράτηση στο το διαμέρισμα Village Martin De Sa;
Η τιμή κράτησης στο το διαμέρισμα Village Martin De Sa αποτελεί 49$. - ❓
Πού μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά στο το διαμέρισμα Village Martin De Sa;
Το το διαμέρισμα Village Martin De Sa παρέχει ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Επιτρέπονται κατοικίδια στο διαμέρισμα;
Οι επισκέπτες του διαμέρισμα μπορούν να φέρουν κατοικίδια.